
Коробка з гелем WAGO Gelbox 207 1333 для клем 221 і 2273 серії
475 ₴
- Готово до відправки
коробка для клем wago
221 412 3 шт. або 221 413 2 шт., або 221 415 1 шт., або 2273 202 4 шт., або 2273 203 3 шт., або 2273 204 2 шт., або 2273 205 1 шт., або 2273 208 2 шт.
Що таке WAGO Gelbox?
WAGO Gelbox — це невелика компактна коробка, вже заповнена гелем без силікону. Він випускається в дев'яти розмірах і забезпечує захист від вологи для клемних коробок WAGO серії 2273, а також сполучних клем і прохідних з'єднувачів WAGO з важелями серії 221 — відповідно до класу захисту IPX8. Цей клас захисту означає, що клеми повністю герметичні від проникнення води та можуть постійно перебувати під водою. Звичайні заливні компаунди, як-от поліуретани або силікони, також відповідають класу захисту IPX8.
Особливість Gelbox у тому, що він захищає електроустановку саме там, де це необхідно — у точках під'єднання — і робить це без потреби незворотного заливання розподільних коробок. Завдяки гелю без вмісту силікону в гелевому пакованні, немає обмежень щодо застосування, як це може бути, наприклад, у разі гелем, що містить силікон
Просте, швидке й безпечне поводження
Відразу готовий до використання і знову доступний
без силікону
без етикетки
Необмежене сховище
Вся система гелевих коробок і клем WAGO пройшла випробування VDE і має сертифікат IPX8.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WAGO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип елемента кріплення кабелю | Затиск для кабелю |
| Наявність ізоляції | Так |
| Довжина | 57 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Діаметр | 18 мм |
| Спосіб монтажу | Самоклейка |
- Ціна: 475 ₴


