
Таймер Rubezh ТМ-16СНА1 астрономічний одноканальний на DIN-рейці (16А, 220 В)
807 ₴
758,58 ₴
- Готово до відправки
Таймер Rubezh ТМ-16СНА1 (16A, 220 В)
ТМ-16СНА1 надалі прилад, призначений для увімкнення та вимкнення навантаження за заданою часом доби, а також за астрономічним часом (відхід/захід сонця), на основі введених координат (тільки для України) і поточного часу, даючи змогу керувати освітленням без використання зовнішніх датчиків.
Тимчасові й астрономічні комірки можуть комбінуватися в будь-якій із нижче перерахованих програм.
Прилад має програми: добова, тижнева, два вихідних дні, один вихідний день, які дають змогу встановити від 8 до 62 тимчасових або астрономічних комірок увімкнення та вимкнення на добу, залежно від обраної програми.
Передбачене настроювання астрономічних комірок, що дає змогу вимикати навантаження вночі (нічної перерви). Вбудований календар до 2099 року.
Автоматичний перехід на літній/зимовий час із можливістю вимкнення цієї функції.
Прилад має вбудований годинник із запасом ходу до 10 років (вбудований поживний елемент BAT CR 2032-3V).
За потреби можна відкоригувати точність ходу внутрішніх годинників.
Також прилад не вимагає повторних налаштувань у разі вимкнення електроенергії, всі параметри зберігаються в енергонезалежній пам'яті.
Прилад має три варіанти роботи контактів реле: on завжди увімкнений, AU робота за заданими параметрами, oFF завжди вимкнена.
Є функція видалення всіх тимчасових комірок і кожної окремо.
Передбачене електронне блокування кнопок керування.
Технічні характеристики
- Робоча напруга — 220 В (+/- 20%)
- Максимальний струм навантаження на реле — 16 А/220 В
- Потужність — 1 Вт
- Температура довкілля — 0...+40 °C
- Запас ходу годинника — до 10 років
- Максимальна кількість увімкнень і вимкнень — від 8 до 62
- Електронне блокування кнопок керування — є
- Функція астрономічного таймера є
- Автоматичний перехід на літній/зимовий час — є вимкнення
- Календар — до 2099 р.
- Програми — добова, тижнева, два вихідних дні, один вихідний день
- Видалення всіх тимчасових комірок — є
- Можливі варіанти роботи реле приладу — on, AU, oFF
- Коригування точності ходу внутрішніх годинників — +/- 0... 59 сек на добу
- Зміщення сходу або заходу сонця — +/- 0... 79 хвилин
- Введені координати північної широти в градусах — від 45 до 52
- Координації східної довготи, що вводяться в градусах і хвилинах — від 22.00 до 40.15
Всі настроювані параметри зберігаються в енергонезалежній пам'яті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Рубіж |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Тижневий |
| Принцип роботи | Електронний |
| Форм-фактор | Корпус для кріплення на DIN-рейку |
| Застосування таймера | Побутове |
| Наявність монітора | Так |
| Наявність розетки | Немає |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 1 Вт |
| Мінімальна робоча температура | 0 °С |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Номінальний струм, А | 16 |
- Ціна: 758,58 ₴