Реле контролю напруги Rubezh РКН3Ф-16М трифазний 16А
Реле контролю напруги РКН3Ф-16М, надалі прилад, призначений для контролю напруги в трифазній мережі, а також контролю чергування та перекосу фаз.
Прилад має регульовані параметри по верхній і нижній межі напруги, перекосу фаз, гістерези, а також регульований час спрацьовування по верхньому і нижньому межі напруги, і регульовану затримку включення.
При неправильному чергуванні фаз на екрані приладу індикується значення ЧЕР. У цьому випадку для правильної роботи приладу потрібно поміняти місцями дві будь-які фази, що знаходяться поруч. Наприклад, А і В, або В і С.
Далі прилад виводитиме на екран напругу на кожній фазі, з інтервалом у 2 сек. Кнопками можна вибрати одну фазу для постійного контролю.
Технічні характеристики
- Займає три модулі
- Робоча напруга – 100...300 В
- Максимальна напруга – 400 В
- Максимальний струм навантаження на реле – 16 А/250 В
- Час відключення по верхній межі - 40 мс... 2 сек
- Час відключення за нижньою межею – 1... 10 сек
- Нижня межа спрацьовування – 130...200 В
- Верхня межа спрацьовування - 210... 280 В
- Перекіс фаз - 10... 90 В
- Час затримки включення - 5... 600 с
- Гістерезис *1 - 1... 10 В
- Точність вимірювання напруги – 1 В
- Потужність - 2 Вт
- Робоча температура – 0...40 °С
Усі параметри, що настроюються, зберігаються в енергонезалежній пам'яті, крім пам'яті останнього аварійного стану приладу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Рубіж |
| Країна виробник | Україна |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Максимальний струм | 16 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
- Ціна: 842 ₴
