
Реле контролю напруги Rubezh РКН3Ф-40 трифазний 40А на DIN-рейку
1 735 ₴
1 630,90 ₴
- Готово до відправки
Реле контролю напруги Rubezh РКН3Ф-40 трифазний 40А
Реле контролю напруги РКН3Ф-40, надалі прилад, дозволяє контролювати навантаження до 40 А, без допоміжного контактора.
Прилад призначений для контролю напруги в трифазній мережі, а також контролю чергування та перекосу фаз.
Має регульовані параметри по верхній і нижній межі напруги, перекосу фаз, гістерези, а також регульований час спрацьовування по верхньому і нижньому межі напруги, і регульовану затримку включення.
Для зменшення іскріння контактів та збільшення терміну служби реле приладу комутація навантаження здійснюється максимально близько до моменту переходу синусоїди через нуль.
При неправильному чергуванні фаз на екрані приладу індикується значення ЧЕР. У цьому випадку для правильної роботи приладу потрібно поміняти місцями дві будь-які фази на вході в прилад, що знаходяться поруч. Наприклад, L1 та L2, або L2 та L3.
Технічні характеристики
- Робоча напруга – 100...300 В
- Максимальна напруга – 400 В
- Максимальний струм навантаження на реле – 3×40 А/250 В
- Час відключення по верхній межі - 40 мс... 2 сек
- Час відключення за нижньою межею – 1... 10 сек
- Нижня межа відключення - 130... 200 В
- Верхня межа відключення - 210... 280 В
- Перекіс фаз - 10... 90 В
- Час затримки включення - 5... 600 с
- Гістерезис *1 - 1... 10 В
- Точність вимірювання напруги – 1 В
- Потужність - 3 Вт
- Робоча температура – 0...40 °С
Усі параметри, що настроюються, зберігаються в енергонезалежній пам'яті, крім пам'яті останнього аварійного стану приладу.
Примітка: під час роботи РКН3Ф-40, можливе незначне дзижчання котушки внутрішнього реле.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Рубіж |
| Країна виробник | Україна |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Максимальний струм | 40 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 140 В |
- Ціна: 1 630,90 ₴