
Реле контролю напруги Rubezh РКН-60pro однофазне 60А на DIN-рейку
863 ₴
811,22 ₴
- Готово до відправки
Реле контролю напруги Rubezh РКН-60pro однофазне 60А
РКН-60pro в подальшому прилад призначений для контролю напруги в мережі 220 В і відключення навантаження при виході напруги за встановлені межі з наступним автоматичним включенням, якщо напруга відновиться до нормального значення.
Прилад має регульовані параметри, такі як: відсікання по верхній межі вхідної напруги, відсікання по нижній межі вхідної напруги, час повторного включення, пам'ять останнього аварійного спрацьовування.
Також для просунутих користувачів прилад має коригування показань вольтметра, регульований гістерезис на включення по верхній і нижній межі, окремо регульований час відключення по верхній і нижній межі.
Для зменшення іскріння контактів та збільшення терміну служби реле приладу комутація навантаження здійснюється максимально близько до моменту переходу синусоїди через нуль.
Технічні характеристики
- Робоча напруга – 100...400 В
- Температура довкілля – -35... 55 °С
- Комутований струм при активному навантаженні – макс. 60 А/220 В
- Час відключення по верхній межі - 20...300 мс
- Час відключення за нижньою межею - 800... 2000 мс
- Похибка вольтметра – 1 В
- Потужність - 1 Вт
- Нижня межа спрацьовування – 140...200 В
- Верхня межа спрацьовування - 230... 280 В
- Час повторного включення - 5... 395 сек
- Гістерезис на включення - 2... 10 В
- Пам'ять останнього аварійного спрацьовування – є
- Коригування показань вольтметра – є
- Комутація навантаження максимально близько під час переходу синусоїди через нуль – є
- Швидкий старт – є
Усі параметри, що настроюються, зберігаються в енергонезалежній пам'яті, крім останнього аварійного спрацьовування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Рубіж |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальний струм | 60 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 140 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 65 мм |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 52 мм |
- Ціна: 811,22 ₴