
Монтажний адаптер wago 222-500 для клем 222-412,413,415
31 ₴
- Готово до відправки
+380 (50) 304-94-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монтажний адаптер wago 222-500 для клем серії — 222.
Дає змогу закріпити клеми на дин-рейку або гвинтами на будь-яку поверхню
Дає змогу закріпити клеми на дин-рейку або гвинтами на будь-яку поверхню
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WAGO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип елемента кріплення кабелю | Клема для кабелю |
| Довжина | 14.5 мм |
| Ширина | 12.4 мм |
| Діаметр | 20.5 мм |
| Кількість отворів для кріплення | 2 |
| Стан | Новий |
| Мінімальний переріз проводу, мм2 | 0.5 |
| Максимальний переріз проводу, мм2 | 4 |
| Номінальний струм, А | 32 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 ₴