
Монтажний адаптер Wago 2273 500 для клем 2273-202,203,204,205,208
41 ₴
- Готово до відправки
+380 (50) 304-94-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монтажний адаптер на дин рейку Wago 2273 500 для клем 2273-202,203,204,205,208
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WAGO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип елемента кріплення кабелю | Клема для кабелю |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 5.8 мм |
| Діаметр | 16.7 мм |
| Кількість отворів для кріплення | 2 |
| Мінімальний переріз проводу, мм2 | 0.5 |
| Максимальний переріз проводу, мм2 | 2.5 |
| Номінальний струм, А | 24 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 ₴
