- Особливості: Для високих температур 105
- Призначення: З'єднувачі
- Кількість полюсів: 1
- Тип товару: Клемник
- Кількість входів, на полюс: 2
- Кількість сполук: 2
- Посадкове місце: Монтажна коробка, мимовільна
- Мінімальний переріз, мм2: 0.14
- Максимальний переріз, мм2: 4
- Номінальний пропускний струм, А: 24
- Тип затискача: пружинний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WAGO |
| Ширина | 8.3 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 18.6 мм |
| Довжина | 13.1 мм |
| Тип елемента кріплення кабелю | Клема для кабелю |
| Кількість отворів для кріплення | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальний переріз проводу, мм2 | 0,25 |
| Максимальний переріз проводу, мм2 | 4 |
| Номінальний струм, А | 32 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 ₴
