Гібрид 9-1-32 v2.0 (7000) – ступінчастий стабілізатор напруги, в основу якого закладено принцип релейно-симісторної (гібридної) комутації відводів автотрасформатора. Для того, щоб захистити силові реле від швидкого зносу, у момент перемикання вихідна напруга та струм перенаправляються через спеціальні захисні резистори. Це значно збільшує термін служби всього виробу і в цьому головна відмінність стабілізаторів Гібрид від звичайних релейних стабілізаторів.
У цьому стабілізаторі є функція Транзит (Байпас), призначений для роботи пристрою в обхід режиму стабілізації. Робочий діапазон у режимі Транзит: 120В - 265В. Транзитний режим зручно використовувати при додатковому навантаженні - підключенні зварювального апарату або виходу стабілізатора з ладу.
Цей стабілізатор зручний у використанні, оскільки його можна закріпити на стіні, що дозволяє заощаджувати вільний простір у будинку. Встановлювати стабілізатор рекомендується в сухих, не пильних приміщеннях, залишивши зверху і знизу по 10-15 см для охолодження. Однак, рекомендується встановлювати даний стабілізатор на відстані від житлової частини, оскільки шум, який виробляє реле, буде заважати в нічний час доби.
Посібник користувача Стабілізатор напруги Елєкс Гібрид 9-1-32 v.2.0
Характеристики:
| Тип стабілізатора | гібридний |
| Кількість фаз | однофазний |
| Максимальна потужність | 10 кВт при вхідній напрузі 315 В |
| Номінальна потужність | 7 кВт при вхідній напрузі 220 В |
| Мінімальна потужність | 4,3 кВт при вхідній напрузі 135 В |
| Гранична вхідна напруга | 110 - 325 В |
| Вхідна напруга, при вихідному 220±% | 135 - 315 В |
| Вихідна напруга | 220 ± 7,5% В |
| Частота мережі | 45 - 65 Гц |
| Вхідний струм | 32 А |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Крок стабілізації | 20 Вольт |
| Швидкість спрацьовування | 100 мс |
| Байпас (транзит) | електронний |
| Споживана активна потужність на холостому ході | 35 Вт |
| Охолодження | примусове (вентилятор) |
| ККД | 98 % |
| Виконання | настінний |
| Обмеження струмів короткого замикання та перевантаження |
вхідний автоматичний вимикач з В-характеристикою електромагнітного захисту |
| Габарити (ШхВхГ) | 275 х 460 х 178 мм |
| Вага | 19 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Країна виробник | Україна (Одеса) |
Особливості:
- Прогресивна гібридна технологія симисторно – релейної комутації;;
-
Не спотворює форму мережевої синусоїди;
-
Мікропроцесорне керування;
-
Безшумний тороїдальний трансформатор;
-
RMS-вимірювання вхідної напруги;
-
Аналізатор мережі та стану стабілізатора;
-
Розширене сервісне меню – 10 параметрів;
-
Активний захист контактів від дуги;
-
Система захисту трансформатора від перегріву;
-
Потужні силові реле з ресурсом не менше мільйона спрацьовувань;
-
Сталевий корпус, пофарбований високоякісною порошковою емаллю;
-
Високоякісні комплектуючі;
-
Настінне навісне виконання корпусу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Область застосування | Для Дому |
| Кількість фаз | 9 (7.5%) |
| Максимальна вхідна напруга | 325.0 (В) |
| Номінальна потужність | 7.0 (кВт) |
| Повна потужність | 7.0 (кВА) |
| Точність вимірювання +/- | 7.5 (%) |
| Гарантійний термін | 24 (міс) |
| Мінімальна вхідна напруга | 110.0 (В) |
| Вихідний струм, не більше | 32.0 (А) |
| Максимальний час стабілізації | 100 мс |
| ККД, не менше | 98.0 (%) |
| Стабілізатори ЕЛЕКС | ГІБРИД |
| Частота струму | 50 (Гц) |
| Вихідна напруга | 220.0 (В) |
| Тип стабілізатора | Гібридний |
| Діапазон стабілізації | 135 - 315 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 300 ₴







