Гарантія 24 міс
Професійна консультація
Безкоштовна доставка
Оплата при отриманні
| Стабілізатор напруги однофазний побутової Гібрид 7-1/40A v2.0 | |
|---|---|
| Модель: | Гібрид 7-1-40 |
| Виробник: | НПФ Елекс |
| Вага | 21.00 кг |
| Розміри (Д х Ш х В) | 178.00 мм x 275.00 мм x 460.00 мм |
| Характеристики стабілізатора напруги Елекс Гібрид 7-1-40 | |
| Робочий струм, А | 40 |
| Максимальна пікова потужність, кВА/кВт | 12,6 |
| Потужність, при вхідній напрузі 220В кВА/кВт | 8,8 |
| Потужність при мінімальній напрузі (120В), кВА/кВт | 5,4 |
| Кількість ступенів стабілізації | 7 |
| Тип ключа | Електромеханічне реле |
| ККД стабілізатора не нижче, % | 97 |
| Споживана активна потужність на холостому ході не більше, Вт | 50 |
| Номінальна вихідна напруга, В | 220 |
| Мінімальне робоче вхідна напруга, В | 120 |
| Мінімальне робоче вхідна напруга в режимі байпас, В | 120 |
| Максимальний робочий вхідна напруга в режимі байпас, В | 265 |
| Максимальна вхідна робоча напруга, В | 295 |
| Точність стабілізації, % | 7,5 |
| Час реакції на зміну вхідної напруги, мс | 100 |
| Частота живильної мережі, Гц | 45-65 |
| Вимірювання вхідного струму і повної потужності | немає |
| Обмеження струму КЗ і перевантаження | Вхідний автоматичний вимикач з B-характеристикою електромагнітного захисту |
| Електронний Байпас | є |
| Аналізатор мережі та стану стабілізатора | є |
| Дублююча захист від перенапруг | є |
| Мікроконтроллерной управління | є |
| Вихідний дросель | немає |
| Захист від перегріву | є |
| Примусове охолодження | є |
| Габаритні розміри, мм, не більше | 275x460x178 |
| Маса, кг, не більше | 21кг |
| Гарантія, років/тисяч циклів регулювання | 2/200 |
Стабілізатор напруги Елекс Гібрид 7-1/40А 9кВт нової версії 2.0
В одеських магазинах продається вдосконалена версія стабілізатора Елекс. Незважаючи на те, що він з'явився в продажу тільки три роки тому, йому вдалося завоювати симпатії покупців, завдяки довговічності і відмінним робочим характеристикам.
Цей продукт – прекрасний представник стабілізаторів, перевірених часом. Вони здатні ефектно блокувати скачки напруги, одночасно коригуючи його форму.
Така конструкція передбачає можливість використання сімісторов, розрахованих на два мільйони комутацій. Двопроцесорний управління стабілізатором забезпечує надійність роботи такого приладу.
Технічні характеристики1. Його потужність становить дев'ять ква, при величині робочого струму сорок ампер.
2. Споживана потужність – 50 вт.
3. У цієї моделі є дев'ять ступенів стабілізації при кроках між ними – 20 вольт.
4. Він здатний працювати в діапазоні напруг від 120 до 295 вольт.
5. При максимальному — 295 та мінімальному — 120 в напрузі стабілізатор відключається.
6. Точність вихідного напруги становить 7,5%.
7. Максимальна швидкість роботи стабілізатора – 100 мс.
8. Управляється мікропроцесором.
9. Стабілізатор важить 20 кг
10. Величина вхідної частоти коливається від 45 до 65 гц.
11. Вихідний сигнал передається без спотворень.
Переваги пристроюСеред переваг такої конструкції варто виділити наступні:
1. Безшумну роботу стабілізатора такої моделі за рахунок тороїдальних трансформаторів.
2. Щоб визначати вхідна напруга, використовується технологія RMS. Одночасно фільтруються імпульсні перешкоди.
3. Стабілізатори обладнані аналізаторами мереж, а також захистом від навантаження трансформатора. При перегріві такої конструкції працюють вбудовані кулери. Якщо перевищується величина струму, починають працювати автоматичні вимикачі.
4. Детальну інформацію про принцип роботи такого пристрою можна знайти, якщо заглянути в сервісне меню.
5. При необхідності такий стабілізатор можна перемкнути в режим «транзит» – при цьому пропускається струм без регулювання напруги.
6. Так як при стабілізації відбувається замикання реле, за рахунок наявності в конструкції додаткових сімісторов продовжується термін роботи такого агрегату за рахунок відсутності іскріння підключених контактів.
Для оперативної та безпечної роботи підключайте стабілізатор після установки лічильника. Ця конструкція – оптимальне придбання, якщо неможливо придбання електронної моделі за більш високими цінами.
Враховуючи різну потужність джерел електрики і потреби клієнтів, виробник пропонує клієнтам як середній, так і потужний релейник. Фірма ЕЛЕКС з честю несе зобов'язання, тому можна не сумніватися, що такі стабілізатори будуть оптимальним варіантом.
Це пристрій оснащений мікропроцесорним управлінням і LCD дисплеєм, що спрощує індикацію параметрів напруги. Вибираючи модель стабілізатора, враховуйте потужність використовуваних електроустановок та приладів. До показника потужності приплюсуйте двадцять відсотків.
Що треба знати про режим Транзит?Ще одна важлива функція – «Транзит», яка забезпечує гарантоване збереження стабілізаторів в робочому стані. Такі потужні пристрої нерідко використовуються як зварювальні автомати або пускові пристрої для двигунів.
Мінімальні і максимальні граничні показники можна поміняти, зайшовши в налаштування меню. Уважно прочитавши інструкцію, користувач сам змінить встановлені настройки.
При цьому треба пам'ятати, що, якщо блок живлення вийде з ладу, стабілізація не буде працювати. Тому, щоб не розчаровуватися у придбанні, не купуйте дешеві конструкції від невідомих виробників.
Стабілізатор від Eleks – один з кращих варіантів. Основні його переваги – потужність, але в той же час здатність працювати безшумно. До того ж з ним легко працювати, якщо ознайомитися з інструкцією та дотримуватися порад, даних у цій статті.
| Стабілізатор напруги Елекс Стабілізатор напруги Елекс Стабілізатор напруги Елекс Стабілізатор напруги Елекс | Основні характеристики
|
| Стабілізатор напруги Елекс Стабілізатор напруги Елекс Стабілізатор напруги Елекс Стабілізатор напруги Елекс | Переваги стабілізатора Гібрид Стабілізатори напруги серії Гібрид — це бюджетне рішення проблем з нестабільним харчуванням в побутовій мережі. Головне достоїнство цих стабілізаторів — унікальний блок керування силовим трансформатором, який не має аналогів на ринку. Побудований на оригінальному схемотехническом рішення, що поєднує в собі надійність симісторних стабілізаторів і вартість релейних. Цей блок не має собі рівних по надійності і безвідмовної роботи, навіть у порівнянні з дорогими моделями з тиристорним перемиканням відводів трансформатора. Серед переваг цієї серії стабілізаторів напруги можна відзначити наступні:
Особливості експлуатації стабілізаторів напруги Гібрид: час повної реакції на зміну напруги — до 100 мс, легкий акустичний шум (клацання) при зміні вхідної напруги, точність підтримки вихідної напруги плюс мінус 7.5%, небажаність застосування в мережах з дуже неспокійними» мережами. |
- Наша компанія на ринку більше десяти років – для нас немає секретів
у подібному устаткуванні. - Потрібен якісний енергетичний аудит? Ми проведемо його в стислі
терміни на об'єкті замовника. - Необхідна професійна консультація? Досвідчені фахівці-електрики
до Ваших послуг. - Вам не доведеться довго чекати замовленого обладнання. Завдяки відпрацьованій системі постачання на нашому складі завжди повний асортимент продукції.
- Наші роздрібні і оптові ціни доступні, ми завжди йдемо
назустріч нашим покупцям. - Наша компанія - офіційний дилер, з відповідними гарантіями високого
якості пропонованого обладнання. - Доставка товару відбувається всього за 1 день, ми також гарантуємо
повернення/обмін протягом 14 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість фаз | 1 |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 110-325 В |
| Вихідна потужність | 9 кВт |
| Вихідна напруга | 220.0 (В) |
| Вихідний струм, не більше | 40.0 (А) |
| Гарантійний термін | 24 (міс) |
| ККД, не менше | 98.0 (%) |
| Максимальний час стабілізації | 100 мс |
| Максимальна вхідна напруга | 295.0 (В) |
| Мінімальна вхідна напруга | 120.0 (В) |
| Номінальна потужність | 9.0 (кВт) |
| Повна потужність | 9.0 (кВА) |
| Стабілізатори ЕЛЕКС | ГІБРИД |
| Тип стабілізатора | Гібридний |
| Точність вимірювання +/- | 7.5 (%) |
| Частота струму | 50 (Гц) |
- Ціна: 12 300 ₴









