
Реле контролю напруги Rubezh РКН3Ф-16 трифазний 16 А на DIN-рейку
736 ₴
691,84 ₴
- Готово до відправки
Реле контролю напруги Rubezh РКН3Ф-16 трифазний 16 А
Реле контролю напруги РКН3Ф-16, надалі прилад, призначений для контролю напруги в трифазній мережі, а також контролю чергування та перекосу фаз.
Прилад має регульовані параметри за верхньою та нижньою межею напруги, перекосу фаз, гістерезу, а також регульований час спрацьовування верхнім і нижнім межею напруги, і регульовану затримку увімкнення.
У разі неправильного чергування фаз на екрані приладу індикується значення ЧЕР. У цьому разі для правильної роботи приладу потрібно поміняти місцями дві будь-які фази, що містяться поруч. Наприклад, А і В, або В і С.
Далі прилад виводитиме на екран напругу на кожній фазі, з інтервалом у 2 сек. Кнопками можна вибрати одну фазу для постійного контролю.
Технічні характеристики
- Займає три модулі
- Робоча напруга — 100...300 В
- Максимальна напруга — 400 В
- Максимальний струм навантаження на реле — 16 А/250 В
- Час вимкнення за верхньою межею — 40 мс. 2 сек
- Час вимкнення по нижній межі — 1... 10 сек
- Нижня межа спрацьовування — 130...200 В
- Верхня межа спрацьовування — 210...280 В
- Перекос фаз - 10... 90 В
- Час затримки увімкнення — 5... 600 с
- Гістерезис *1 - 1... 10 В
- Точність вимірювання напруги — 1 В
- Потужність — 2 Вт
- Робоча температура — 0...40 °C
Всі настроювані параметри зберігаються в енергонезалежній пам'яті, крім пам'яті останнього аварійного стану приладу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Рубіж |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальний струм | 16 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 130 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 65 мм |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 52 мм |
- Ціна: 691,84 ₴