Гарантія 24 міс
Професійна консультація
Безкоштовна доставка
Оплата у разі отримання
| Стабілізатор напруги однофазний побутовий Гібрид 9-1/16A v2.0 | |
|---|---|
| Модель: | Гібрид 9-1-16 |
| Виробник: | НПФ Елекс |
| Вага | 15.00 кг |
| Розміри (Д х Ш х В) | 125.00 мм x 190.00 мм x 357.00 мм |
| Характеристики стабілізатора напруги Елекс Гібрид 9-1-16 | |
| Робочий струм, А | 16 |
| Потужність за вхідної напруги 220 В, кВА/кВт | 3.5 |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Тип ключа | Електромеханічне реле |
| ККД стабілізатора не нижчий, % | 97 |
| Споживана активна потужність на холостому процесі не більш ніж Вт | 15 |
| Номінальна вихідна напруга, В | 220 |
| Номінальна вхідна напруга В | 145-300 |
| Мінімальна робоча вхідна напруга, В | 130 |
| Максимальна вхідна робоча напруга, В | 310 |
| Точність стабілізації, % | 7,5 |
| Час реакції на зміну вхідної напруги, мс | 100 |
| Частота мережі живлення, Гц | 45-65 |
| Вимірювання вхідного струму та повної потужності | немає |
| Обмеження струму КЗ і перевантаження | автоматичний запобіжник |
| Електронний Байпас | немає |
| Аналізатор мережі та стану стабілізатора | є |
| Дублювальний захист від перенапруг | є |
| Мікроконтролерне керування | є |
| Вихідний дросель | немає |
| Захист від перегрівання | є |
| Примусове охолодження | є |
| Габаритні розміри, мм, не більш ніж | 190x357x125 |
| Маса, кг, не більш ніж | 15кг |
| Гарантія, років/тисяч циклів регулювання | 2/200 |
| Стабілізатор напруги Елекс Стабілізатор напруги Елекс Стабілізатор напруги Елекс Стабілізатор напруги Елекс | Основні характеристики
|
| Стабілізатор напруги Елекс Стабілізатор напруги Елекс Стабілізатор напруги Елекс Стабілізатор напруги Елекс | Переваги стабілізатора Гібрид
Стабілізатори напруги серії Гібрид — це бюджетне розв'язання проблем із нестабільним живленням у побутовій мережі. Головна перевага цих стабілізаторів — унікальний блок керування силовим трансформатором, який не має аналогів на ринку. Побудований на оригінальному схемотехнічному рішенні, що поєднує в собі надійність симісторних стабілізаторів і вартість релейних. Цей блок не має собі рівних за надійністю й безвідмовною роботою, навіть порівнюючи з дорогими моделями з тиристорним перемиканням відводів трансформатора. Серед переваг цієї серії стабілізаторів напруги можна зазначити такі:
Особливості експлуатації стабілізаторів напруги Гібрид: час повної реакції на зміну напруги — до 100 мс, легкий акустичний шум (клацання) у разі зміни вхідної напруги, точність підтримання вихідної напруги плюс мінус 7.5%, небажаності застосування в мережах із дуже «заспокійливими» мережами. |
| Основні | |
|---|---|
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Навісний |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість фаз | 9 (7.5%) |
| Вихідна потужність | 3.5 кВт |
| Максимальна вхідна напруга | 325.0 (В) |
| Номінальна потужність | 2.2 (кВт) |
| Повна потужність | 2.2 (кВА) |
| Вхідна напруга | 110-325 В |
| Точність вимірювання +/- | 7.5 (%) |
| Гарантійний термін | 24 (міс) |
| Мінімальна вхідна напруга | 110.0 (В) |
| Вихідний струм, не більше | 25.0 (А) |
| Максимальний час стабілізації | 100 мс |
| ККД, не менше | 98.0 (%) |
| Стабілізатори ЕЛЕКС | ГІБРИД |
| Частота струму | 50 (Гц) |
| Вихідна напруга | 220.0 (В) |
| Тип стабілізатора | Гібридний |
- Ціна: 6 190 ₴





