Гарантія 24 міс
Професійна консультація
Безкоштовна доставка
Оплата при отриманні
| Стабілізатор напруги однофазний побутової Гібрид 7-1/32A v2.0 | |
|---|---|
| Модель: | Гібрид 7-1-32 |
| Виробник: | НПФ Елекс |
| Вага | 20.00 кг |
| Розміри (Д х Ш х В) | 178.00 мм x 275.00 мм x 460.00 мм |
| Характеристики стабілізатора напруги Елекс Гібрид 7-1-32 | |
| Робочий струм, А | 32 |
| Максимальна пікова потужність, кВА/кВт | 10,1 |
| Потужність, при вхідній напрузі 220В кВА/кВт | 7 |
| Потужність при мінімальній напрузі (120В), кВА/кВт | 4,3 |
| Кількість ступенів стабілізації | 7 |
| Тип ключа | Електромеханічне реле |
| ККД стабілізатора не нижче, % | 97 |
| Споживана активна потужність на холостому ході не більше, Вт | 50 |
| Номінальна вихідна напруга, В | 220 |
| Мінімальне робоче вхідна напруга, В | 120 |
| Мінімальне робоче вхідна напруга в режимі байпас, В | 120 |
| Максимальний робочий вхідна напруга в режимі байпас, В | 265 |
| Максимальна вхідна робоча напруга, В | 295 |
| Точність стабілізації, % | 7,5 |
| Час реакції на зміну вхідної напруги, мс | 100 |
| Частота живильної мережі, Гц | 45-65 |
| Вимірювання вхідного струму і повної потужності | немає |
| Обмеження струму КЗ і перевантаження | Вхідний автоматичний вимикач з B-характеристикою електромагнітного захисту |
| Електронний Байпас | є |
| Аналізатор мережі та стану стабілізатора | є |
| Дублююча захист від перенапруг | є |
| Мікроконтроллерной управління | є |
| Вихідний дросель | немає |
| Захист від перегріву | є |
| Примусове охолодження | є |
| Габаритні розміри, мм, не більше | 275x460x178 |
| Маса, кг, не більше | 20кг |
| Гарантія, років/тисяч циклів регулювання | 2/200 |
Серед номенклатури виробів компанії Елекс пропонується велика кількість релейних стабілізаторів комбінованого типу. Збереження переваги стабілізаторів, що працюють на основі реле (стійка робота, хороша точність і широкий діапазон стабілізації), стає вже традицією. Саме тому він користується повагою багатьох клієнтів. У цього стабілізатора хороші характеристики працездатності, довгий термін експлуатації і оптимальна ціна. Обладнання компанії Елекс по праву представляє релейні стабілізатори, блокуючі стрибки напруги в квартирі з великою ефективністю, одночасно коригуючи вхідний опір.
Конструкція приладу передбачає використання напівпровідникового приладу і силові реле постійного струму. Вони розраховані на мільйон змін параметрів електричного ланцюга. Двопроцесорний управління стабілізатором гарантує надійну роботу приладу.
У системі охолодження знаходиться радіатор з великою площею тепловіддачі. Інтенсифікація конвективного охолодження знижує нагрів стабілізатора в умовах будь-якого навантаження, хоча слідкувати за запасом потужності все ж таки необхідно – це підвищує надійність приладу, термін роботи при експлуатації.
Характерні особливості стабілізатора напруги Елекс ГІБРИД 7-1/32- у стабілізатора максимальна потужність 9 ква при робочому струмі 32 а.
- без навантаження витрачається до 50 Вт.
- робота приладу складається з 9 ступенів (ключів) при кроці між ними в 20 ст.
- діапазон напруги на вході - від 120 до 295 ст.
- якщо напруга падає до 120 або піднімається до 295 в, стабілізатор відключається.
- напруга на виході сягає 7,5 % точності.
- прилад спрацьовує зі швидкістю в 100 мс.
- обробка інформації йде мікропроцесорами.
- прилад важить 20 кг
Переваги Елекс Гібрид 7-1/32 1. Доступна ціна
Серед аналогічних приладів з подібною точністю, надійністю і діапазоном стабілізації цей прилад не завдасть серйозного збитку сімейному бюджету.
2. Якість роботиУ компанії «Елекс» постійно ведуться роботи над модернізацією потужності виробництва, вводяться в дію робототехнічні автоматизовані лінії. Якість контролює електронна система, ручна праця при складанні мінімальний. Все це допомагає випускати якісну продукцію, що задовольняє попитам самого вимогливого споживача.
3. НадійністьПрилад збирається тільки з оригінальних комплектуючих. Договір на їх постачання укладено з перевіреними часом постачальниками, наприклад, симістори доставляються з Швейцарії. Корпус досить міцний, пофарбований білою емаллю високої якості. На конструкцію приладу виданий патент. Стабілізатор здатний працювати до 15 років.
4. Передова технологіяВ компанії постійно впроваджуються інноваційні розробки. Прилад оснащується модернізованим мікропроцесором. Він вимірює напругу з високою точністю, використовуючи технологію RMS та інтелектуальний режим перемикання коригувальних відводів. Збільшити його надійність допомагає двопроцесорна технологія.
Стабілізація йде з точністю і становить 7,5%, ККД – від 98%, мінімум напруги на вході – 120 в, максимум — 295 ст. Споживана потужність складає не більше 35 вт, а реакції на зміну вхідної напруги — 100 мс. У приладу яскравий індикатор і всього одна кнопка для перегляду параметрів роботи. Можливо ручне перемикання приладу в режим «Транзит» і назад в режим «Стабілізація».
5. Гарантійне обслуговуванняМодернізація приладу змогла удосконалити систему охолодження друкованих плат, оновило конструкцію корпусу, виробила багато інших поліпшень. Все це дозволило додати до назви індекс «v2.0» і збільшити гарантійне обслуговування на термін до 24 місяців.
6. Сервісне обслуговуванняУстаткування, вироблене компанією «Елекс» настільки надійно, що з ладу виходять досить рідко, але при виникненні необхідності в технічному обслуговуванні стабілізатора можна звернутися в сервісний центр. Там всю техніку ремонтують якісно і швидко.
НедолікиДо мінусів релейних стабілізаторів можна віднести невеликий шум під час роботи і поступовий знос механічних контактів.
| Стабілізатор напруги Елекс Стабілізатор напруги Елекс Стабілізатор напруги Елекс Стабілізатор напруги Елекс | Основні характеристики
|
| Стабілізатор напруги Елекс Стабілізатор напруги Елекс Стабілізатор напруги Елекс Стабілізатор напруги Елекс | Переваги стабілізатора Гібрид Стабілізатори напруги серії Гібрид — це бюджетне рішення проблем з нестабільним харчуванням в побутовій мережі. Головне достоїнство цих стабілізаторів — унікальний блок керування силовим трансформатором, який не має аналогів на ринку. Побудований на оригінальному схемотехническом рішення, що поєднує в собі надійність симісторних стабілізаторів і вартість релейних. Цей блок не має собі рівних по надійності і безвідмовної роботи, навіть у порівнянні з дорогими моделями з тиристорним перемиканням відводів трансформатора. Серед переваг цієї серії стабілізаторів напруги можна відзначити наступні:
Особливості експлуатації стабілізаторів напруги Гібрид: час повної реакції на зміну напруги — до 100 мс, легкий акустичний шум (клацання) при зміні вхідної напруги, точність підтримки вихідної напруги плюс мінус 7.5%, небажаність застосування в мережах з дуже неспокійними» мережами. |
- Наша компанія на ринку більше десяти років – для нас немає секретів
у подібному устаткуванні. - Потрібен якісний енергетичний аудит? Ми проведемо його в стислі
терміни на об'єкті замовника. - Необхідна професійна консультація? Досвідчені фахівці-електрики
до Ваших послуг. - Вам не доведеться довго чекати замовленого обладнання. Завдяки відпрацьованій системі постачання на нашому складі завжди повний асортимент продукції.
- Наші роздрібні і оптові ціни доступні, ми завжди йдемо
назустріч нашим покупцям. - Наша компанія - офіційний дилер, з відповідними гарантіями високого
якості пропонованого обладнання. - Доставка товару відбувається всього за 1 день, ми також гарантуємо
повернення/обмін протягом 14 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість фаз | 1 |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 110-325 В |
| Вихідна потужність | 7 кВт |
| Вихідна напруга | 220.0 (В) |
| Вихідний струм, не більше | 32.0 (А) |
| Гарантійний термін | 24 (міс) |
| ККД, не менше | 98.0 (%) |
| Максимальний час стабілізації | 100 мс |
| Максимальна вхідна напруга | 295.0 (В) |
| Мінімальна вхідна напруга | 120.0 (В) |
| Номінальна потужність | 7.0 (кВт) |
| Повна потужність | 7.0 (кВА) |
| Стабілізатори ЕЛЕКС | ГІБРИД |
| Тип стабілізатора | Гібридний |
| Точність вимірювання +/- | 7.5 (%) |
| Частота струму | 50 (Гц) |
- Ціна: 11 500 ₴









