Гарантія 24 міс
Професійна консультація
Безкоштовна доставка
Оплата при отриманні
| Стабілізатор напруги однофазний побутової Гібрид 7-1/10A v2.0 | |
|---|---|
| Модель: | Гібрид 7-1-10 |
| Виробник: | НПФ Елекс |
| Вага | 13.00 кг |
| Розміри (Д х Ш х В) | 143.00 мм x 234.00 мм x 398.00 мм |
| Характеристики стабілізатора напруги Елекс Гібрид 7-1-10 | |
| Робочий струм, А | 10 |
| Номінальна потужність (при220В), кВА/кВт | 2.2 |
| Кількість ступенів стабілізації | 7 |
| Тип ключа | Електромеханічне реле |
| ККД стабілізатора не нижче, % | 97 |
| Споживана активна потужність на холостому ході не більше, Вт | 15 |
| Номінальна вихідна напруга, В | 220 |
| Номінальна вхідна напруга | 145-275 |
| Мінімальне робоче вхідна напруга, В | 130 |
| Максимальна вхідна робоча напруга, В | 295 |
| Точність стабілізації, % | 7,5 |
| Час реакції на зміну вхідної напруги, мс | 100 |
| Частота живильної мережі, Гц | 45-65 |
| Вимірювання вхідного струму і повної потужності | немає |
| Обмеження струму КЗ і перевантаження | автоматичний предохраитель |
| Електронний Байпас | немає |
| Аналізатор мережі та стану стабілізатора | є |
| Дублююча захист від перенапруг | є |
| Мікроконтроллерной управління | є |
| Вихідний дросель | немає |
| Захист від перегріву | є |
| Примусове охолодження | є |
| Габаритні розміри, мм, не більше | 234x398x143 |
| Маса, кг, не більше | 13кг |
| Гарантія, років/тисяч циклів регулювання | 2/200 |
| Стабілізатор напруги Елекс Стабілізатор напруги Елекс Стабілізатор напруги Елекс Стабілізатор напруги Елекс | Основні характеристики
|
| Стабілізатор напруги Елекс Стабілізатор напруги Елекс Стабілізатор напруги Елекс Стабілізатор напруги Елекс | Переваги стабілізатора Гібрид Стабілізатори напруги серії Гібрид — це бюджетне рішення проблем з нестабільним харчуванням в побутовій мережі. Головне достоїнство цих стабілізаторів — унікальний блок керування силовим трансформатором, який не має аналогів на ринку. Побудований на оригінальному схемотехническом рішення, що поєднує в собі надійність симісторних стабілізаторів і вартість релейних. Цей блок не має собі рівних по надійності і безвідмовної роботи, навіть у порівнянні з дорогими моделями з тиристорним перемиканням відводів трансформатора. Серед переваг цієї серії стабілізаторів напруги можна відзначити наступні:
Особливості експлуатації стабілізаторів напруги Гібрид: час повної реакції на зміну напруги — до 100 мс, легкий акустичний шум (клацання) при зміні вхідної напруги, точність підтримки вихідної напруги плюс мінус 7.5%, небажаність застосування в мережах з дуже неспокійними» мережами. |
- Наша компанія на ринку більше десяти років – для нас немає секретів
у подібному устаткуванні. - Потрібен якісний енергетичний аудит? Ми проведемо його в стислі
терміни на об'єкті замовника. - Необхідна професійна консультація? Досвідчені фахівці-електрики
до Ваших послуг. - Вам не доведеться довго чекати. Завдяки відпрацьованій системі постачання на нашому складі завжди повний асортимент продукції.
- Наші роздрібні і оптові ціни доступні, ми завжди йдемо
назустріч нашим покупцям. - Наша компанія - офіційний дилер, з відповідними гарантіями високого
якості пропонованого обладнання. - Доставка товару відбувається всього за 1 день, ми також гарантуємо
повернення/обмін протягом 14 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість фаз | 9 (7.5%) |
| Вихідна потужність | 2.2 кВт |
| Максимальна вхідна напруга | 295.0 (В) |
| Номінальна потужність | 2.2 (кВт) |
| Повна потужність | 2.2 (кВА) |
| Вхідна напруга | 130-295 В |
| Точність вимірювання +/- | 7.5 (%) |
| Гарантійний термін | 24 (міс) |
| Мінімальна вхідна напруга | 130.0 (В) |
| Вихідний струм, не більше | 10.0 (А) |
| Максимальний час стабілізації | 100 мс |
| ККД, не менше | 98.0 (%) |
| Стабілізатори ЕЛЕКС | ГІБРИД |
| Частота струму | 50 (Гц) |
| Вихідна напруга | 220.0 (В) |
| Тип стабілізатора | Гібридний |
- Ціна: 4 890 ₴


