Стабілізатор напруги Елекс Ампер 12-1/40A V2.1 9 кВт

Розшифрування моделі ЕЛЕКС Ампер 12-1/40A v2.1:
- Ампер - назва серії симісторних стабілізаторів
- 12 - кількість ступенів стабілізації
- 1 - однофазний тип стабілізатора
- 40 А - потужність стабілізатора в Амперах
- v2.1 - версія прошивки та модифікації стабілізатора
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР 12-1/40A v2.1 |
|
|---|---|
| Модель: | АМПЕР 12-1-40 |
| Виробник: | НПФ Елекс |
| Вага | 21кг |
| Розміри (В х Ш х Г) | 460 мм x 275 мм x 175 мм |
Характеристики стабілізатора напруги Елекс Ампер 12-1-40 |
|
| Робочий струм, | 40 |
| Максимальна пікова потужність, кВА/кВт | 11,8 |
| Потужність за вхідної напруги 220 В, кВА/кВт | 9 |
| Потужність за мінімальної напруги (120 В), кВА/кВт | 4,8 |
| Кількість ступенів стабілізації | 12 |
| Тип ключа | Семістор |
| ККД стабілізатора не нижчий, % | 97 |
| Споживана активна потужність на холостому процесі не більш ніж Вт | 35 |
| Номінальна вихідна напруга, В | 220 |
| Номінальна вхідна напруга В | 145-275 |
| Мінімальна робоча вхідна напруга, В | 100 |
| Мінімальна робоча вхідна напруга в режимі байпас, В | 120 |
| Максимальна робоча вхідна напруга в режимі байпас, В | 265 |
| Максимальна вхідна робоча напруга, В | 295 |
| Точність стабілізації, % | 3,5 |
| Час реакції на зміну вхідної напруги, мс | 20 |
| Частота мережі живлення, Гц | 45-65 |
| Вимірювання вхідного струму та повної потужності | є |
| Обмеження струму КЗ і перевантаження | Вхідний автоматичний вимикач із B-характеризацією електромагнітного захисту |
| Електронний Байпас | є |
| Аналізатор мережі та стану стабілізатора | є |
| Дублювальний захист від перенапруг | є |
| Мікроконтролерне керування | є |
| Вхідний дросель | є |
| Вихідний дросель | немає |
| Захист від перегрівання | є |
| Примусове охолодження | є |
| Габаритні розміри, мм, не більш ніж | 275x460x175 |
| Маса, кг, не більш ніж | 21 |
| Гарантія, років | 3 |
Модель ЕЛЕКС АМПЕР 12-1/40 версії 2.1
Ми раді повідомити своїм клієнтам, що виробники стабілізатора ЕЛЕКС АМПЕР 12-1/40 випустили ще одну модель регуляторів v2.1. Агрегати другої версії так само виготовлені в українському місті Одеса.
Кожен, хто піклується про безпеку свого дому, хоче забезпечити його надійною технікою й уберегти її від перевантажень і стрибків напруги, вибирає перевірені пристрої
Елекс Ампер. Стабілізатор контролює стан електричної мережі: перевіряє, чи немає стрибків напруги, прогнозує можливість короткого замикання. За наявності загрози, регулятор миттєво вимикає обладнання, яке живиться від мережі з неполадками.
Що змінилося в другій версії?
Перша версія стабілізаторів Елекс Ампер полюбилася нашим клієнтам якістю, надійністю, безвідмовною роботою. Друга версія електронного регулятора напруги не менш функціональна, ніж перша. Уже деякі споживачі випробували апарат у роботі та залишилися задоволені його надійністю, точністю.
Друга модель має:
- оновлену плату керування.
- вдосконалений сучасний дизайн, який легко впишуться в будь-яке приміщення.
- докладнішу індикацію.
- збільшений гарантійний період.
Для створення другої версії стабілізатора використовувався новий процесор, який відповідає всім вимогам, що висуваються до сучасної електроніки. Тривала гарантія від виробника. У першій версії стабілізатора гарантія рік, а в другій 3 року.
Інші характеристики моделі V2.1 не змінилися:
- діапазон вхідної напруги від 100 до 295 в.
- струм роботи 40 а.
- точна регуляція напруги до 220 в (з похибкою до 3%).
І за всіх переваг ціна залишилася так само невисокою. Стабілізатор удосконалився не для збільшення ціни, а щоб дотримуватися новітніх інноваційних розроблень, задовольняти запити вимогливих клієнтів. Придбати стабілізатор напруги другої моделі можна в магазині Елекс за ціною нижче, ніж в інших магазинах.
Комплектуючі регулятора ЕЛЕКС АМПЕР 12-1/40 v2.1
- Міцний корпус із металу, пофарбований у стандартний білий або чорний кольори. Тому стабілізатор органічно впишеться в інтер'єр приміщення або офісу.
- Пристрій обладнаний надійними симісторами STMicroelectronics, виготовленими у Швейцарії.
- Мікропроцесор регулятора сучасний та вдосконалений.
- Рідкокристалічний екран на передній панелі пристрою. На екрані виводиться докладна інформація про довжину вхідної напруги, фази перемикання ступенів стабілізатора, силу струму, частоту, потужність приладу. Також на екрані зображається статистика з випадків спрацьовування захисту від перегрівання, підвищеного навантаження, стрибків напруги.
- У разі перегрівання автоматично вмикається вентилятор, який вбудований у корпус пристрою. Регулятор контролює температуру симісорних ключів і автотрансформатора, за потреби охолоджуючи їх.
Пристрій не спотворює синусоїдальну форму вхідної напруги. Завдяки цій функції стабілізатор підходить до електроприладів, що працюють під напругою 220 В таких, як: пральні машини, мікрохвильові печі, принтери, факси, холодильники, сканери та інша техніка для дому.
Регулятор напруги v2.1 має одну фазу та 12 ступенів стабілізації напруги.
Стабілізатор просто встановити, він не вимагає спеціальних навичок під час під'єднання до роботи з електричною мережею.
Різюмі
Нова модель стабілізатора Елекс Ампер уже доступна в місті Одеса. Для інших міст працює безплатна доставка.
Якщо у вас виникли питання щодо доставляння, роботи стабілізатора, оплаті — зателефони, які вказані на сайті. Працівники магазину «ЕЛЕКС» швидко, докладно допоможуть на запитання, які цікавлять покупця.
Прийміть правильне рішення, придбайте v2.1. Адже в нього повна відповідність ціна/якість.
Основні характеристики
-вхідної та вихідної напруги, В |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість фаз | 12 (3.5%) |
| Вихідна потужність | 9 кВт |
| Максимальна вхідна напруга | 295.0 (В) |
| Номінальна потужність | 9.0 (кВт) |
| Повна потужність | 9.0 (кВА) |
| Вхідна напруга | 120-295 В |
| Точність вимірювання +/- | 3.5 (%) |
| Гарантійний термін | 84 (міс) |
| Мінімальна вхідна напруга | 100.0 (В) |
| Вихідний струм, не більше | 40.0 (А) |
| Максимальний час стабілізації | 20.0 (мс) |
| ККД, не менше | 98.0 (%) |
| Стабілізатори ЕЛЕКС | АМПЕР |
| Частота струму | 50 (Гц) |
| Вихідна напруга | 220.0 (В) |
- Ціна: 17 600 ₴




