Гарантія 36 міс
Професійна консультація
Безкоштовна доставка
Оплата у разі отримання
Розшифрування моделі ЕЛЕКС Ампер 16-1/50A-Т v2.0:- Ампер - назва серії симісторних стабілізаторів
- 16 - кількість ступенів стабілізації
- 1 - однофазний тип стабілізатора
- 50А - потужність стабілізатора в Амперах
- Т - стабілізатор із підвищеною точністю
- v2.0 - версія прошивки та модифікації стабілізатора
| Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР 16-1/50A-Т v2.0 | |
|---|---|
| Модель: | АМПЕР 16-1-50 |
| Виробник: | НПФ Елекс |
| Вага | 25.00кг |
| Розміри (Д х Ш х В) | 175.00 мм x 295.00 мм x 535.00 мм |
| Характеристики стабілізатора напруги Елекс Ампер 16-1-50 | |
| Робочий струм, А | 50 |
| Максимальна пікова потужність, кВА/кВт | 14,8 |
| Потужність за вхідної напруги 220 В, кВА/кВт | 11 |
| Потужність за мінімальної напруги (120 В), кВА/кВт | 6 |
| Кількість ступенів стабілізації | 16 |
| Тип ключа | Тиристор |
| ККД стабілізатора не нижчий, % | 98 |
| Споживана активна потужність на холостому процесі не більш ніж Вт | 35 |
| Номінальна вихідна напруга, В | 220 |
| Номінальна вхідна напруга В | 120-275 |
| Мінімальна робоча вхідна напруга, В | 100 |
| Мінімальна робоча вхідна напруга в режимі байпас, В | 120 |
| Максимальна робоча вхідна напруга в режимі байпас, В | 265 |
| Максимальна вхідна робоча напруга, В | 295 |
| Точність стабілізації, % | 2,5 |
| Час реакції на зміну вхідної напруги, мс | 20 |
| Частота мережі живлення, Гц | 45-65 |
| Вимірювання вхідного струму та повної потужності | є |
| Обмеження струму КЗ і перевантаження | Вхідний автоматичний вимикач із B-характеризацією електромагнітного захисту |
| Електронний Байпас | є |
| Аналізатор мережі та стану стабілізатора | є |
| Дублювальний захист від перенапруг | є |
| Мікроконтролерне керування | є |
| Вхідний дросель | є |
| Вихідний дросель | немає |
| Захист від перегрівання | є |
| Примусове охолодження | є |
| Габаритні розміри, мм, не більш ніж | 435x295x175 |
| Маса, кг, не більш ніж | 25 |
| Гарантія, років | 3 |
| Стабілізатор напруги Елекс Стабілізатор напруги Елекс Стабілізатор напруги Елекс Стабілізатор напруги Елекс | Основні характеристики
|
| Мінімальну ціну | Надійний захист від перепадів напруги в мережі | Сучасний високотехнологічний прилад | |||
| До 3 років безплатного сервісу та консультацій | Термін експлуатації до 15 років | Продовження терміну експлуатації домашньої техніки та економію Ваших грошей |
| Стабілізатор напруги Елекс Стабілізатор напруги Елекс Стабілізатор напруги Елекс Стабілізатор напруги Елекс | Переваги стабілізатора Ампер
Лінійка Ампер версії 2.0 представлена симісторними стабілізаторами потужністю від 5,5 кВт і вище, на сьогодні це один із найнадійніших типів стабілізаторів, оскільки не має механічних вузлів. З переваг можна виділити: довговічність (електронна схема стабілізації) понад десять років, швидкодія (застосовуються сучасні мікроконтролери, завдяки яким досягається швидкість реакції стабілізатора 20 мс), точність стабілізації, комфорт (дуже тихі, вентилятори вмикаються тільки в разі потреби та не голосніше системного блока персонального комп'ютера). Також стабілізатори напруги серії Ампер є порівняно недорогим рішенням, а за співвідношенням ціни до характеристик є безумовним лідером на Україні та СНД. Дуже просте під'єднання та встановлення, тут будуть потрібні лише елементарні знання та вміння. |
- Наша компанія на ринку понад десять років — для нас немає секретів
в такому обладнанні. - Потрібен якісний енергетичний аудит? Ми проведемо його в стиснуті
терміни на об'єкті замовника. - Необхідна професійна консультація? Досвідчені фахівці-електрики
до Ваших послуг. - Вам не доведеться довго чекати на замовлення обладнання. Завдяки відпрацьованій системі постачання на нашому складі завжди повний асортимент продукції.
- Наші роздрібні та оптові ціни доступні, ми завжди пішли
назустріч нашим покупцям. - Наша компанія — офіційний дилер, з відповідними гарантами високого
якості пропонованого обладнання. - Доставка товару відбувається лише за 1 день, ми також гарантуємо
повернення/обмін упродовж 14 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Тиристорний |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість фаз | 16 (2.7%) |
| Вихідна потужність | 11 кВт |
| Максимальна вхідна напруга | 295.0 (В) |
| Номінальна потужність | 11.0 (кВт) |
| Повна потужність | 11.0 (кВА) |
| Вхідна напруга | 120-295 В |
| Точність вимірювання +/- | 2.5 (%) |
| Гарантійний термін | 36 (міс) |
| Мінімальна вхідна напруга | 100.0 (В) |
| Вихідний струм, не більше | 50.0 (А) |
| Максимальний час стабілізації | 20.0 (мс) |
| ККД, не менше | 98.0 (%) |
| Стабілізатори ЕЛЕКС | АМПЕР Точний |
| Частота струму | 50 (Гц) |
| Вихідна напруга | 220.0 (В) |
- Ціна: 24 400 ₴
